WYNIKI II AMATORSKIEGO RAJDU O PUCHAR BESKIDU WYSPOWEGO 2013!

Puchar Beskidu Wyspowego » WYNIKI II AMATORSKIEGO RAJDU O PUCHAR BESKIDU WYSPOWEGO 2013!

 

Wyniki II Amatorskiego Długodystansowego Rajdu Konnego o Puchar Beskidu Wyspowego: W kategorii dużych koni najlepiej przygotowaną parą okazali się Czesław Pożdał na koniu Karina z Podgórskiej Woli, miejsce II zdobyła Joanna Sławecka  na Korze z Mszany Górnej, miejsce III Mateusz Sławecki na Inwazji z  Mszany Górnej, miejsce IV Katarzyna Wacławik na Jarudze z  Mszany Dolnej, miejsce V Marek Ptaszek na Dolores z Laskowej, miejsce VI Angelika Dawiec na April z Mszany Górnej, miejsceVII Anna Sławecka na Kastello z Żeleźnikowej Wielkiej.

W kategorii kuców bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Ośrodka Hipoterapii i Jazdy konnej w Kamionce Wielkiej zajmując dwa pierwsze miejsca.Weronika Piotrowska na Idris oraz  Konrad Kocemba na Wilce. Z minimalną stratą III miejsce zajęła Katarzyna Kocemba na Musli z Kamionki Wielkiej reprezentująca Ośrodek „Apacz” Mszana Górna, miejsce IV Dominika Nawara na Nefretete z Olszówki, miejsce V Waldemar Aponiuk na Arani z Tarnowskich Gór .

Nad prawidłowym przebiegiem  zawodów czuwała  komisja sędziowska w następującym składzie: przewodnicząca  Eulalia Michalik, Anna Hadała, Grażyna Kańka. O zdrowie koni  dbała komisja weterynaryjna w składzie: przewodniczący Andrzej Bereznowski, Jacek Kańka, Marek Tischner. Nad dobrym samopoczuciem i zdrowiem jeźdźców czuwała pani doktor Danuta Warszawska-Głąb

Patronat nad imprezą objęli Starosta Powiatu Limanowskiego Jan Puchała, Wójt Gminy Mszana Dolna Bolesław Żaba, którzy ufundowali nagrody rzeczowe dla uczestników oraz inicjator programu Odkryj Beskid Wyspowy pan Czesław Szynalik który ufundował dla zwycięzców puchary i pomógł w wytyczeniu trasy rajdu. Organizator zafundował pamiątkowe koszulki i dyplomy dla każdego uczestnika. Nagrody i gratulacje wręczali wójt Gminy Mszana Dolna pan Bolesław Żaba i Przewodniczący Rady Gminy Mszana Dolna pan Jan Chorągwicki oraz komisje: sędziowska i weterynaryjna.W Galerii można zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.